•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Srdečně Vás vítáme na nových stránkách naší společnosti

28. července 2015

Srdečně Vás vítáme na nových stránkách naší společnosti.

Naším cílem je poskytovat Vám ještě lepší služby v oblastech účetnictví a daní, vzdělávání a personálním poradenství, než jste byli doposud v regionu zvyklí. Pro kvalitní zajištění Vašich potřeb již není potřeba využívat společností z velkých měst. Zkuste to s námi a posuďte sami.

Naši vlajkovou službou je zpracování a vedení účetnictví a daní. Přenechejte účetnictví nám a šetřete tak svůj čas a finance. Dáme Vám prostor věnovat se činnostem klíčovým pro Vaše podnikání.

Také nabízíme poradenství ve vzdělávání a personalistice. Na podzim plánujeme sérii otevřených kurzů, na které jste zatím doposud museli vyjíždět do Prahy a dalších velkých měst. Nabízíme Vám služby, které zatím na trhu nemají obdoby (služba „Záskok“).

Naší prioritou je vytvářet dlouhodobá partnerství a být tak klientům podporou v oblastech, ve kterých jsme odborníky. Cílíme zejména na malé a střední podniky a živnostníky v regionu. Pro širokou veřejnost budeme připravovat otevřené kurzy a nabízet kariérové poradenství.

Více o nás a nabídce našich služeb najdete na tomto webu. Budeme rádi, pokud se na naše portfolio služeb podíváte. Pro nové klienty nabízíme slevu ve výši 20% na veškeré účetní úkony po dobu prvních třech měsíců využívání našich služeb. Odměny nabízíme i těm, kteří nám nové zákazníky doporučí.

Líbí se Vám náš web? Nebo Vám zde něco chybí? Dejte nám zpětnou vazbu. Zaujala Vás nějaká služba? Nebo Vám naopak v námi nabízených oblastech něco chybí a chtěli byste to zajistit? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se s Vámi osobně sejdeme a probereme všechny možnosti.

Těšíme se na dotazy!

Tým Ladera

 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz