•  roman.kral@ladera.cz
 •  +420 602 500 393

search

Personální poradenství

Výběr zaměstnanců

Najít vhodného kandidáta na volnou pozici není vůbec jednoduché. Bohužel se to týká většiny volných pracovních pozic, které firma obsazuje, což je náročné i finančně a časově.

Pokud nechcete utrácet za služby drahých personálních agentur, kdy většinu práce kolem výběrového řízení stejně nakonec uděláte sami, nebo pokud nemáte personální kapacitu na vedení náborového procesu, zkuste to s námi.

Nabízíme Vám službu jako téměř vlastního „interního“ personálního specialisty, který se postará o celý náborový proces.

Pravidelná komunikace s Vámi i Vašimi manažery nebo vedoucími, pro které hledáte do týmu kolegy, je naprostá samozřejmost.

Začínáme od analýzy pracovního místa → popisu pracovní pozice → tvorby poutavého inzerátu → inzerce a aktivního vyhledávání kandidátů → selekce potencionálních kandidátů → předvýběru kandidátů → přes účast na pohovorech s vybranými kandidáty → komunikaci se všemi kandidáty (zamítnutí, termíny pohovorů, předvýběr po telefonu, 1. kolo pohovorů, informování o výsledcích výběrových řízení)→ až po komunikaci s vybraným kandidátem ohledně nástupu a dalších formalit.

Úspěšnou spolupráci a výběr nejvhodnějších kandidátů zaručuje zejména dlouhodobá spolupráce, tzn. pochopení Vaší firemní kultury, poznání interních procesů a chodu společnosti, ale i seznámení se stávajícím kolektivem společnosti, aby potencionální kandidát „zapadnul“ do současného týmu.

Zaujal Vás tento způsob spolupráce? Chcete si sami vyzkoušet, že funguje lépe než neosobní komunikace s často se měnícími konzultanty personálních agentur? Neváhejte nás kontaktovat se svoji poptávkou.

Kolik tato služba stojí?

Nabízíme Vám dvě varianty:

 1. Paušál na vypsanou pozici ve výši 15.000 Kč. Cena zahrnuje služby poradce od analýzy pracovního místa až po nalezení nejvhodnějšího kandidáta a jeho nástupu do Vaší společnosti.
 2. Hodinová poradenská sazba ve výši 800 Kč (konečná cena zahrnuje veškeré služby spojené s danou pozicí, společné schůzky, telefonáty, přípravy podkladů, materiálů, účast na pohovorech, atd.) Výsledná cena tedy závisí na počtu hodin strávených prací nad danou pozicí. Evidence, vypracování a zaslání reportu odpracovaných hodin a činností je pro Vás zdarma.

Poplatky za inzerci na webových portálech či v novinách nejsou součástí našeho ceníku.

Kandidát získaný prostřednictvím personální agentury stojí minimálně trojnásobek nástupní hrubé mzdy zaměstnance. Využitím našich služeb nejenže ušetříte, ale získáte i dlouhodobého partnera pro Vaše podnikání.

Další služby v oblasti personálního poradenství:

Výběrem a náborem práce s novým zaměstnancem vše teprve začíná. Díky naší dlouhodobé praxi v personalistice a práci s lidmi vůbec Vám nabízíme spolupráci v dalších personálních oblastech a procesech, např. adaptační proces, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, péče o zaměstnance, zaměstnanecké benefity a odměňování, hodnocení pracovního výkonu, atd.

Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Novinka – extra služba pro náročné klienty – „záskok“

Plánujete delší služební cestu nebo (konečně zaslouženou) dovolenou a nemáte komu předat chod firmy?

Právě pro tyto případy Vám nabízíme zcela ojedinělou VIP službu – záskok po dobu Vaší dovolené či služební cesty. Tato služba je určena zejména našim významným klientům a vytíženým podnikatelům.

Kdy nás můžete potřebovat? Odpovíte-li na většinu otázek ANO.

 1. Chcete odjet v klidu na dovolenou nebo na služební cestu?
 2. Nemáte ve firmě odpovědného zástupce ani nikoho jiného, komu byste chod společnosti dočasně svěřili?
 3. Potřebujete dohled nad probíhajícími projekty nebo odvedenou prací zaměstnanců, ale nemáte tím koho pověřit?
 4. Chcete prožít klidnou dovolenou a nebát se následků Vaší nepřítomnosti ve firmě?
 5. Místo toho, abyste se na dovolené věnovali rodině a sobě, věčně vyřizujete emaily a telefonáty?
 6. Jste na služební cestě a potřebujete dojednat nové zakázky, ale místo toho neustále řešíte se zaměstnanci provozní záležitosti?

Jsme si vědomi, že tato služba vyžaduje pečlivou přípravu a dostatek informací o chodu Vaší společnosti. Včasná komunikace a nastavení si společných pravidel je tedy nezbytné.

Ze zkušenosti víme, že Vašemu odjezdu by měla předcházet minimálně jedna až dvě schůzky. Společnosti a jejich firemní kultury se liší, oceníme tedy dlouhodobější spolupráci, seznámení se s Vaší firemní kulturou a Vašimi kolegy (např. v rámci účasti na některé z Vašich firemních porad).

Nabízíme několik variant této služby:

 1. Dohled nad chodem vaší společnosti – bez zásadních zásahů do chodu – budeme Vás jako majitele o chodu dle domluvy informovat (každý den, obden, apod.)
 2. Dohled nad chodem vaší společnosti – řešení operativních problémů – budeme Vás jako majitele o chodu dle domluvy informovat (každý den, obden, apod.)
 3. Dohled nad chodem společnosti + miniaudit některého z procesů – řešení operativních problémů – budeme Vás jako majitele o chodu dle domluvy informovat (každý den, obden, apod.)
 4. Máte jiná přání či požadavky? Rádi Vám vyhovíme, pokud nám sdělíte svoji představu.

Cenové nabídka se dle náročnosti zakázky liší.

Nedoporučujeme, a ani nechceme, aby se zásadní záležitosti ve Vaší firmě řešily po dobu Vaší nepřítomnosti.

Máte jakékoliv dotazy k této extra službě? Prosím, kontaktujte nás.

 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz