•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Nové kontaktní místo

27. srpna 2015

S potěšením vám můžeme prozradit, že od září nás najdete v kolínském podnikatelském inkubátoru CEROP na adrese Sokolská 1095 (bývalý pivovar – Kolínský zámek).

 

P1030067

Naše společnost bude v kaceláři CEROPu poskytovat všechny služby, které nyní nabízí. Jedná se zejména o vedení a zpracování účetnictví, mzdovou agendu a přípravu daňových přiznání a daňové registrace.

Vzhledem k tomu, že CEROP má reprezentativní prostory, které jsou vhodné pro pořádání konferencí, seminářů a workshopů, můžete se těšit i na nabídku v této oblasti. Na podzim připravujeme nejen pro nájemníky inkubátoru, sérii několika workshopů.  Ty budou zaměřeny zejména na podnikatele, které nabízí služby nebo produkty a chtějí pomocí online marketingu zvýšit svůj počet zákazníků. Také připravujeme seminář v oblasti pracovního práva. Pro účetní budou připraveny semináře v souvislosti se změnou zákona o účetnictví od 1. 1. 2016.Na zajímavé a kvalitní kurzy už nemusíte jezdit až do Prahy J. Více se dozvíte v kalendáři akcí

Otevírací doba kanceláře je dle dohody.

Příspěvková organizace CEROP Kolín byla založena městem Kolín v roce 2014 za účelem podpory podnikatelských aktivit mladých inovačních firem a také revitalizace a vhodného využití nemovité kulturní památky.

Budeme se na vás těšit v nových kancelářích naší společnosti!

 

 

 

 

 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz