•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Týdny vzdělávání dospělých v Kolíně

18. září 2015

V Kolíně po druhé, v České Republice již 22. ročník. O jakou že to akci jde?

O Týdny vzdělávání dospělých. Organizátorem Týdnů vzdělávání dospělých (TVD), které se v průběhu podzimu uskuteční po celé České republice, je Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR) prostřednictvím svých krajských koordinátorů a ve spolupráci s jednotlivými kraji. Hlavním cílem této akce je motivace potenciálních účastníků celoživotního vzdělávání, vzdělavatelů a zaměstnanců k účasti na vzdělávání.

V Kolíně máte letos možnost navštívit TVD v termínu od 9. 11. do 13. 11. Můžete si vybrat z bohatého programu (ke stažení ZDE), který jsme pro vás s partnery této akce připravili. Na své si přijdou zájemci zájmového vzdělávání (tvořivé kurzy, škola vaření, apod.) ale i Ti, které zajímá jejich osobní nebo profesní rozvoj (hledání spokojenosti v práci, asertivita, komunikace, atd.).

Všichni zájemci o otevřené přednášky, semináře a kurzy, ukázkové hodiny, prezentace nebo dny otevřených dveří mají VSTUP ZDARMA. Ze všech došlých účastníků vylosujeme na konci týdne několik výherců zajímavých cen (publikace, permanentky do knihovny, slevy nebo volné vstupy na semináře, apod.). Na akce není potřeba registrace. Když se Vám to bude hodit nebo téma líbit, prostě přijďte.

Program celé akce najdete na webu www.ladera.cz/tvd. Další informace a aktuality můžete sledovat také na facebook/ladera74.

Těšíme se na vás!

Za tým organizátorů, Veronika Boušková - krajský koordinátor Týdnů vzdělávání dospělých ve Středočeském kraji.

logo TVD 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz