•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Týden vzdělávání dospělých v Kolíně odstartuje ani ne za měsíc.

13. října 2015

Přemýšlíte, co budete dělat o dlouhých zimních večerech?

A co třeba se začít vzdělávat, rozvíjet se profesně nebo osobně? Že Vás nenapadá v čem? Přijďte se podívat, co Vám regionální vzdělávací instituce nebo jednotlivci v Kolíně všechno nabízejí. Nechte se inspirovat ukázkami kurzů, seminářů a workshopů v rámci Týdne vzdělávání dospělých, které proběhnou v Kolíně v termínu 9. – 13. 11. 2015.

Kde TVD probíhají? Většina aktivit se odehrává v prostorách společnosti Prostor plus, o.p.s., které je jedním z hlavních partnerů celé akce. Místní vzdělávací instituce připravují program na „domácí půdě“, abyste měli možnost vidět i jejich zázemí. Proto, až budete vybírat, jaké akce se zúčastníte, vybírejte i s ohledem na čas a místo konání, aby se třeba stihli přesunout 

Program celé akce najdete na webu www.ladera.cz/tvd. Další informace a aktuality můžete sledovat také na facebook/ladera74.

Těšíme se na vás!

Za tým organizátorů, Veronika Boušková - krajský koordinátor Týdnů vzdělávání dospělých ve Středočeském kraji.

TVD plakat 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz