•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Poslední ohlédnutí za Týdnem vzdělávání dospělých.

30. listopadu 2015

Ten proběhl v první polovině listopadu v Kolíně.

Celé akce se během jednoho týdne zúčastnilo více než 250 lidí. Někteří se s námi podělili o jejich pocity a tak si reference na ukázky, které navštívili, můžete přečíst v tomto článku.

Všechny ceny jsme rozdaly a jsme rádi, že účastníkům udělaly tolik radosti. Také přikládáme několik fotek z průběhu celé akce.

A teď nezbývá nic jiného než se těšit na příští rok.
Za organizátory se s Vámi loučí krajská koordinátorka TVD, Veronika Boušková

 

Seminář byl koncipován jako otevřené diskusní fórum, ve kterém lektorka odpovídala na dotazy posluchačů. Důraz byl kladen na praktické zkušenosti a snahu poukázat na chyby, kterých je v pracovním pohovoru nutno se vyvarovat, a naopak, co je vhodné vyzvednout. (Martina Pospěchová)

Zúčastnila jsem se výroby vánočního přání metodou quilling. Byla jsem velmi spokojená. Setkání probíhalo v přátelské a klidné atmosféře. Paní lektorka měla pro nás připravené pomůcky na výrobu vlastního přáníčka a ochotně nám pomáhala, také donesla ukázky vlastních prací. (Jana Mráčková)

Přednáška byla zajímavá. Na horoskopy nevěřím, beru to s rozumem a přednášející jak se mi zdálo také. V dnešní době se tím zabývá hodně lidí a spíše ke svému výdělku, spíše bych to nazvala okrádání. Ale na přednášce se mi líbilo, že přednášejícímu šlo o to, aby se lidé s různými povahami poznali, jak mohou být rozdílní, jak mají spolu najít takzvaně společnou řeč. (Soňa Minarčíková)

Zúčastnil jsem se ukázkového kurzu Time managementu. I přes časové omezení, při kterém nebylo možné probrat celou tématiku, jsem byl velice spokojen s množstvím zajímavých informací, které jsem se dozvěděl. Určitě se v budoucnu zúčastním celého kurzu Večerní Školy. (Pavel Vávra)

Nikdy jsem pillates necvičila a protože jsem o něm hodně slyšela či četla, že je velmi prospěšný pro naše tělo, šla jsem ho vyzkoušet. Sešly jsme se v malém počtu a zkoušely jsme si několik cviků. Lektorka nás všechny srovnala do správných poloh, aby se cviky prováděly správně a byly tak efektivní. Člověk pak zjistí, že vůbec není tak vytažený z trupu a narovnaný, jak si myslí, ale zjistí, že už má zakořeněné nesprávné stereotypy držení těla. V tomhle si myslím, že pillates může pomoci, líbí se mi na něm, že to není žádný aktivní cvičení, ale přesto efektivní. Jsem ráda, že jsem toto cvičení mohla vyzkoušet. (Tereza Jirásková)

Zúčastnila jsem se všech ukázek od Školy komunikace. Ze začátku spíše jen ze zvědavosti a protože se ráda učím novým věcem a byla jsem naprosto spokojena. Lektorka Petra byla velmi příjemná, při ukázkách vládla přátelská atmosféra a člověk si vyzkoušel efektivní zpětnou vazbu, která se dá použít kdekoli a navíc zlepší komunikaci a zabrání nedorozuměním, která často mezi lidmi vznikají. Super, jen ještě tuto techniku včlenit do své běžné komunikace. :) Podobně na hodině asertivity jsme pochopili, o čem je asertivní odmítání a zkusili si několik technik, které jsou velmi užitečné, zvlášť aby se člověk necítil provinile či špatně, když někomu řekne NE. Všem zájemcům určitě kurzy doporučuji. (Tereza Jirásková)

Děkuji Vám za velmi milé překvapení a za týden skvělých příležitostí. (Hana Zárubová)

Workshopu Školy komunikace jsem se zúčastnila loni, letos a ráda se zúčastním i příští rok. Celoživotní vzdělávání je pro mne velmi důležité a je jedním z mých životních směrů.(Markéta Holečková)

Mimo jiné jsem se účastnila přednášky s personalistkou. Víc jak hodina času byla vyplněna dotazy z našich řad. Pro mě to bylo velmi užitečné a nápomocné. Odnášeli jsme si rady, tipy, některé/ří dokonce nabídky volných pozic. A ani v krku nám nevyschlo a v břiše nekručelo, k dispozici bylo drobné občerstvení. (Kateřina Kroutilová)

Účastnila jsem se přednášky ASTROLOGIE. Lektor vedl přednášku poutavým povídáním, představením jednotlivých znamení a jejich výstižných charakteristik, později provedl názorný přehled podle dat narození účastníků přednášky. (Monika Hovorková)

 

IMG 3579   IMG 3586

MěK Kolín Dalecký Martin Astrologie 04 P1490862  292       

                 IMG 3618

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz