•  roman.kral@ladera.cz
  •  +420 602 500 393

search

Kontrolní hlášení - povinnost každého plátce DPH od 1.1.2016

28. prosince 2015

Obav z kontrolního hlášení Vás můžeme zbavit.


Pro malé připomenut a ve stručnosti. Kontrolní hlášení se týká všech fyzických a právnických osob, které jsou plátci DPH. Toto hlášení se podává pouze elektronickou formou. První kontrolní hlášení se podává 25. 2. 2016, zpětně za měsíc leden. Právnické osoby jej podávají měsíčně, bez výjimky. Fyzické osoby buď měsíčně, nebo čtvrtletně, podle toho jak jsou plátci DPH (měsíční nebo čtvrtletní). Za pozdní odevzdání kontrolního hlášení hrozí velké finanční pokuty. Od 1000 Kč za den prodlení!

Nabízíme Vám dvě řešení:

1) Svěřte nám své účetnictví. Budeme za Vás zpracovávat a podávat nejen kontrolní hlášení. Už nebudete muset sledovat změny v zákonech a daních, vše budeme sledovat za Vás a včas Vás o změnách informovat. Pomůžeme Vám s optimalizací Vašeho účetnictví. Naším cílem je pomoci Vám v rámci zákona také ušetřit. Nebudete muset myslet na termíny ani kontrolních hlášení ani jiných finančních a účetních povinnostech. 

2) Přijďte na náš diskusní seminář – kontrolní hlášení v otázkách a odpovědích (termín 9. 2. 2016 v Kolíně). Ten pořádáme pro všechny, kteří se chtějí ke kontrolnímu hlášení dozvědět více informací. Více informací o akci najdete v kalendáři akcí. POZOR, akční zaváděcí cena semináře 490 Kč.

Pokud jste se rozhodli pro první variantu a to, že nám svěříte své účetnictví, tak Vás velice prosíme, nenechávejte své rozhodnutí na poslední chvíli. Zavolejte nám co nejdříve, ať máme čas si všechno přebrat v pořádku a také v pořádku vše připravit.

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo jednoduše zavolejte na 602 500 393.

         

                 

Stručně o nás

Specializujeme se zejména na kvalitní vedení a zpracování účetní a mzdové agendy na míru šité našim klientům. Pomůžeme Vám rovněž v oblasti personalistiky, poskytování poradenských a vzdělávacích činností. Zaměřujeme se hlavně na malé a střední podniky a také živnostníky v regionu.

Kontakt

cr

Ladera Solutions, s.r.o.

  sídlo: V Břízách 532, 280 02 Kolín

   kancelář: Sokolská 1095, 280 02 Kolín

  +420 602 500 393
  roman.kral@ladera.cz